Реалізований проект

Підключення до електромереж земельної ділянки замовника в с. Білогородка

Для цього було виконано:

  • Будівництво повітряної лінії 10 кВ довжиною 185 м.
  • Встановлено розвантажувальну  трансформаторну підстанцію потужністю 250кВА та збудовано повітряну лінію 0.4 кВ довжиною 260м.
  • На межі земельної ділянки замовника встановлено шафу обліку з дообліковим автоматичним вимикачем 100А.

Найкоротші терміни – Супровід «під ключ» – Власна професійна бригада

У селі Білогородка, що розташоване в Київській області, успішно здійснено підключення до електромереж земельної ділянки замовника. Цей процес був забезпечений компанією “Київські Електромережі”, яка має великий досвід у проведенні електромонтажних робіт в Києві та області.

Спочатку було проведено аналіз доступності електромереж у районі та оцінка технічної можливості підключення до них. Після цього був розроблений індивідуальний план дій для забезпечення підключення електроенергії до земельної ділянки з урахуванням всіх необхідних вимог та стандартів.

Електромонтажні роботи були проведені кваліфікованими фахівцями компанії “Київські Електромережі”, які здійснили установку необхідних електрокабелів та електрообладнання. Всі роботи виконувалися відповідно до вимог технічної безпеки та з використанням сучасного обладнання.

Після завершення електромонтажних робіт і необхідної перевірки було забезпечено підключення світла на земельній ділянці. Це надало замовнику можливість використовувати електроенергію для своїх потреб, що стимулює комфорт та розвиток життєвих та підприємницьких процесів.