Реалізований проект

Будівництво повітряної лінії для приєднання до електромереж житлового будинку в селі Гатне, Київської області

Проведено лінії довжиною 365 м. 0,4  кВ. Вузол обліку споживача облаштований  на фасаді трансформаторної підстанції, для дистанційного зняття показників встановлений двозонний лічильник з модемом.

Найкоротші терміни – Супровід «під ключ» – Власна професійна бригада

У селі Гатне, розташованому в Київській області, успішно завершено будівництво повітряної лінії для приєднання житлового будинку до електромереж. Компанія “Київські Електромережі” здійснила цю операцію відповідно до всіх необхідних стандартів та вимог з метою забезпечення надійного електроживлення.

Для успішного приєднання до електромереж були проведені електромонтажні роботи, які виконали кваліфіковані фахівці з Києва та інших місцевостей області. Ці роботи включали в себе встановлення опор, прокладання ліній та всіх необхідних електричних з’єднань для забезпечення безперебійного електропостачання житлового будинку.

Співпраця з ДТЕК була ключовим етапом у процесі приєднання, оскільки це дозволило оптимізувати всі процедури та забезпечити швидке та ефективне виконання робіт. Відповідно до умов приєднання, було забезпечено якісне та безперебійне електроживлення для мешканців будинку.

Цей процес будівництва повітряної лінії для приєднання до електромереж є ще одним кроком у розвитку електроенергетики в Київській області. Завдяки спільним зусиллям компаній та фахівців з електрики, жителі села Гатне отримали надійне та стабільне електропостачання, що сприятиме комфортному проживанню та розвитку на даній території.