Реалізований проект

Підключення до електромереж 10 земельних ділянок в селі Іванковичі, Київської області.

Встановлено трансформаторну підстанцію потужністю 100 кВА, побудовано повітряно – кабельну лінію та встановлено  4 щити обліку  з лічильниками електроенергії.

Найкоротші терміни – Супровід «під ключ» – Власна професійна бригада

У селі Іванковичі, розташованому в Київській області, проведено успішне підключення до електромереж для 10 земельних ділянок. Цей процес був реалізований за допомогою компанії “Київські Електромережі”, яка відома своєю професійністю та надійністю в галузі електромонтажних робіт у Києві та області.

Першим етапом було проведено аналіз та оцінка необхідності підключення до електромереж для кожної земельної ділянки згідно з вимогами та стандартами. Після цього були розроблені індивідуальні плани дій для кожної ділянки з урахуванням їхньої локації та потреб споживачів у електроенергії.

Далі спеціалісти компанії “Київські Електромережі” взяли на себе виконання всіх етапів з підключення до електромереж, починаючи від розкопування та встановлення необхідних електрокабелів до монтажу лічильників та з’єднання з основною мережею. Всі роботи виконувалися з дотриманням вимог безпеки та ефективності.

Після завершення електромонтажних робіт і відповідної перевірки, на земельних ділянках було успішно підключено світло. Клієнти отримали можливість використовувати електроенергію для своїх потреб, що сприятиме розвитку і комфорту у їхньому побуті та підприємницькій діяльності.